Вітаємо Вас на  нашому сайті.

LOGO_CURVS  Ми раді запропонувати Вам послуги з трансферних перевезень з (до)  міжнародних аеропортів Польщі, Угорщини та України. Надаючи наші послуги, ми маємо на меті продовжити Вашу комфортну подорож з (до) багатьох місць світу в старовинне Українське місто Львів з найвищим рівнем комфорту, за найкоротший час та помірну ціну.

За допомогою нашого сайту Ви маєте змогу - обрати, забронювати (замовити) та оплати трансфер з Міжнародних Аеропортів Кракова, Жешува, Катовіц, Варшави, Будапешта, Києва. Окрім замовлення трансферних послуг ми намагаємось надати максимум інформації для полегшення Вашої подорожі (розклади авіарейсів, інформація про авіакомпанії, аеропорти, країни, митні та прикордонні правила та багато іншого).

За вашим бажанням або потребою Ви можете скористуватись як груповим так і індивідуальним трансфером, або замовити приватний трансфер за необхідним для Вас маршрутом. Наша компанія може одночасно забезпечити трансфер понад 1000 пасажирів в будь- яе місто Європи.

Ми з кожнем днем створюємо нові сервіси та удосконаліємо існуючі.
Серед нових сервісів та чартерних рейсів в 2014 році, які надаватиме наша трансферна компанія:
Львів - Бургас (Болгарія) - Львів, Львів - Спліт (Хорватія) - Львів, Львів - Будва (Чорногорія),  Львів -Халкідікі (Греція) -Львів, Львів -Інсбрук (Австрія) - Львів.

Будемо раді бачити Вас  на  нашому сайті.

Бажаємо приємних подорожей.


З повагою
Адміністрація
трансферної компанії "AIR BUS"


Чартер Львів-Царево(Болгарія)-Львів

Шановні наші клієнти та партнери,
зважаючи на Ваші постійні запити Трансферна компанія "Айр Бус" в літньому  сезоні 2014року відкриває новий чартерний автобусний маршрут ЛЬВІВ (Україна) - Стрий - Болехів - Долина - Калуш - Івано Франківськ - Коломия - Снятин - Чернівці - КПП "Порубне" - Балчик (Болгарія) - Альбена (Болгарія) - Кранево (Болгарія) - Золоті піски (Болгарія) - Св. Констянтин (Болгарія) - Варна (Болгарія) - Обзор (Болгарія) - Еленіте (Болгарія) -Св. Влас (Болгарія) - Сонячний берег (Болгарія) - Несебр (Болгарія) - Поморє (Болгарія) - Бургас (Болгарія) - Черноморец -Созополь (Болгарія) - Дюни (Болгарія) -Пріморсько (Болгарія) - Царево (Болгарія) - ЛЬВІВ (Україна).
Даний чартер надаватиметься виключно новими автобусами (роком виробництва від 2010року), які на сьогоднішній день може запропонувати тільки наша компанія. Якщо Вас цікавить якісна та комфотрна поїздка в Болгарію тоді Вам до нас.
Здійснити бронювання та довідатись про детелі чартеру можна вже з 10 січня 2014 року за допомогою колл центру+380938399999 нашої компанії або в офісах наших партнерів. 

детальніше...

Розпочати бронювання трансферу