ПРАВИЛА

на cайті трансферної компанії AIR BUS 

www.airbus.com.ua

 

Для користування послугами АСС «AIR BUS» необхідно ознайомитись та прийняти умови наведеної нижче угоди публічної оферти.

Дана публічна оферта є публічним договором у відповідності до ст. 633 Цивільного Кодексу України і має відповідну юридичну силу.

У відповідності до ст. 642 Цивільного кодексу України повним і безумовним прийняттям умов даної Угоди (Публічного договору) являється факт здійсненням користувачем  платежу в рахунок оплати послуг і отримання «АСС AIR BUS» відповідного фінансового документу, який підтверджує факт такої оплати.

Використання послуг «АСС AIR BUS» передбачає згоду особи, яка здійснює замовлення трансферних, та додаткових послуг з правилами, строками, обмеженнями і рештою умов співпраці, викладеними на даному сайті компанії www.airbus.com.ua   на момент надання послуги.

Сторони безумовно згоджуються з тим, що порядок надання послуг в рамках даного Договору, а також інші вимоги та умови, пов’язані з наданням або можливістю надання Послуг регламентуються даним публічним договором, правилами та інструкціями зазначеними на даному сайті.