Митні правила Польщі

Туристи, котрі відвідують Польщу, зобов`язані заявити працівнику митниці в усній формі про всі товари, які перевозяться.
У Польщу можна ввозити:
Алкогольні напої:
- спиртомісткі алкогольні напої – не більше 1 літра
- алкогль і алкогольні напої з концентрацією спирту не перевищуючої 22% – 2 літра. 
- винні вироби (негазовані) – не більше 4-х літрів
- пиво – не більше 16-ти літрів
Тютюнові вироби:
- сигарети – не більше 40шт
- сигари – не більше 10шт
- тютюн / нюхальний тютюн – не більше 250г
Парфуми – не більше 50мл, туалетна вода – не більше 250мл.
Ліки – в кількості, передбаченій для особистих потреб пасажира.

Візовий режим

Польща є країною Шенгенської угоди. З 21 грудня 2007 р. договірними сторонами Шенгенської угоди є наступні держави:
Австрія, Бельгія, Голландія, Греція, Данія, Естонія, Ісландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехія, Швейцарія, Швеція. Громадянам України для в’їзду до Польщі потрібен діючий (міжнародний) закордонний паспорт, а також дозвіл на в’їзд (віза) чи дозвіл на перебування.
Для короткострокових гостьових поїздок до Польщі максимум до трьох місяців перебування в кожному півріччі (починаючи з першого в'їзду) Вам потрібна віза категорії С.
Якщо Ви запланували перебування не з туристичною метою максимум на 6 місяців, наприклад, як студент на один семестр, з метою роботи на підприємстві, як артист для виступів в Польщі, дослідник, Вам потрібна віза категорії D+C (національний дозвіл на перебування, комбінований з перебуванням в усій Шенгенській зоні).
З метою перебування, яке триватиме довше, ніж 6 місяців, Вам потрібне запрошення від приймаючої сторони Республіки Польща.
Генеральне Консульство Польщі у Львові працює для прийому документів з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 13:00, для видачі документів з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 13:00 та з 14:00 до 16:00. В дні польських та українських державних свят консульський відділ не працює.

© «Трансферна компанія AIR BUS™»