ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОМПАНІЮ

Місія компанії

Ми надаємо прості та зручні трансферні (транспортні) послуги за хорошими цінами.

Що ми готові надати Вам:

Сервіс, який є простим , легким для доступу та найкращим за ціною і завжди гнучко реагує на потреби самих вимогливих клієнтів. Ми прагнемо це робити постійно – надавати Вам відмінний сервіс, разом із нашими партнерами та провідними авіакомпаніями, як на місцевому так і на Європейському ринку, з метою забезпечення споживача найкращим обслуговуванням за дуже конкурентними цінами.

Історія

В останні декілька років AIR BUS зарекомендував себе в якості провідного постачальника трансферів, які сполучають міжнародні аеропорти Польщі, Угорщини з старовинним містом Львів. Компанія виникла у відповідь на потребу авіапасажирів, які подорожують бюджетними авіакомпаніями до міжнародних аеропортів Варшави, Жешува, Катовіц, Кракова, Будапешта та інших

Прагнення до майбутнього

Компанія завжди прагнула надавати свої клієнтам відмінний сервіс за розумною ціною. З моменту свого створення, AIR BUS, перевезла тисячі пасажирів протягом багатьох років з великим успіхом. Заглядаючи в майбутнє, AIR BUS як і раніше зосереджена на тому, щоб надавати все кращі та кращі послуги за найнижчими цінами на ринку. Саме тому ми завжди намагаємось покращувати  наші послуги, щоб краще задовольняти потреби наших клієнтів, будь то запуск нової системи бронювання, оновлення розкладу та запуск нових послуг там де вони необхідні.

Детально  про компанію

Трансферна компанія AIR BUS спеціалізується на трансферних перевезеннях з ряду аеропортів Польщі, Угорщини та України. Ми перевозимо авіа пасажирів до України і у зворотньому напрямку з наступних Польських аеропортів: Катовіце (Пижовець), Краків,  Жешув, Вроцлав, Варшава. Наші перевезення ми здійснюємо  легковими автомобілями, мікроавтобусами та автобусами євро класу з підвищеним комфортом.

При наданні трансферних послуг ми приділяємо увагу всім потребам та побажанням наших клієнтів. Всі автомобілі, уразі відповідного додаткового запиту, можуть бути обладнанні  дитячими сидіннями, або спеціально пристосовані для перевезення осіб з особливими потребами.

Наші водії мають багаторічний досвід роботи, що забезпечує наших клієнтів впевненістю в безпеці поїздки та успішного прибуття в пункт призначення.

З метою зручності для клієнта,  наші послуги, витративши на все про все декілька секунд, можна замовити, забронювати та оплати багатьма засобами сучасних комунікацій, зокрема шляхом відвідання Інтернет сторінки нашої компанії (www.airbus.com.ua ) через он лайн сервіс, по телефону Call центру або по SMS. Оплату можна здійснити за допомогою платіжної картки. Після бронювання та оплати, пасажир отримує підтвердження по електронній пошті з інформацією про точну дату і час та інші деталі   подорожі. Свою подорож можна спланувати з допомогою наших партнерів, чиї адреси та телефони Ви можете знайти на нашому сайті. У разі затримки авіа рейсу пасажир має підтвердити свою подорож будь-яким зручним для нього способом, як по телефону, через текстове повідомлення або повідомлення по електронній почті, в такому випадку водій буде очікувати Вашого прибуття із запізненням.

Пунктуальність одне із кредо нашої компанії, яке досягається майстерністю водіїв та обладнанням наших автомобілів, які обладнанні СБ – радіо і системою супутникової навігації, що допомагає нашим водія обійти всі пробки та затримки в русі які можуть трапитись на шляху наших пасажирів.

Зручний мікроклімат в мандрівці забезпечить система кондиціонування та обігріву пасажирського салону, в якому самий вибагливий пасажир буде почувати себе як у дома на канапі, а перегляд улюблених фільмів тільки доповнить домашню атмосферу, і поїздка та час проведений в нашому транспорті під час трансферу промайне не поміченим.

Поїздка буде комфортною не тільки для пасажирів , а для їхнього багажу, яке за допомогою наших водій потрапить в об’ємне, зручне та вмістке багажне відділення.

Ми підтримуємо контакт з нашими пасажирами за допомогою Call –центру (00 38 093 839 99 99), який дозволяє зв’язатися з нами цілодобово.

© www.airbus.com.ua